| aspravsgrapmRox a întrebat:

Hey! Îmi puteţi enumera nişte telefoane bune cu touchscreen până în 550 lei care sa aibă android, wireless şi o cameră foto destul de bună. Mersi anticipat.

11 răspunsuri:
| Alle57 a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2 e in jur de 500 lei. Are tot ce ai enumerat mai sus doar ca are camera de 3 MP. https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-mini-2 Uita-te la caracteristici! Funda?;;)

| ReeBii a răspuns (pentru Alle57):

550 lei la abonament?

| Mazdarici a răspuns:

Eu i-ti recomand ZTE BLADE 2 SAU 3
mie mi se pare mai finutz 3 decat 2 ai un link:http://www.compari.ro/......sului.html
Eu am un ZTE blade 3 de 1 an si ceva si se comporta superb grafica poze 5megapixeli eu ii dau nota 9:)

| aly300 a răspuns:

Nu te lua dupa ei eu zic Allview p5 mini

P5 Mini este smartphone-ul Dual SIM inteligent si usor de utilizat, echipat cu un procesor Cortex A9 de 1 GHz si sistemul de operare Android 4.0.4, dedicat tinerilor dinamici si activi, ce doresc sa ramana in permanenta conectati. Pe displayul generos de 3, 95" au loc in mod confortabil paginile web, videoclipurile preferate sau fotografiile detaliate.
Melodiile preferate vor fi o incantare pentru auzul tau! Bucura-te de un sunet de calitate datorita amplificatorului audio Yamaha si a castilor din pachet. In plus, pentru a schimba melodia sau pentru a pune pauza, nu trebuie sa deblochezi telefonul, ai acces la toate functiile necesare prin apasarea butonului Power
camera 3.2mp

| FulgerMQ a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2

| andypandy a răspuns:

Galaxy ace 2. dual core, camera bunicia, ram destul pentru fb si joculete usoare.
Vezi si aici http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A

Răspuns utilizator avertizat
| aspravsgrapmRox explică (pentru ReeBii):

La liber.

| Alle57 a răspuns (pentru ReeBii):

Eu stiu ca in jur de 500 lei se poate gasi si la liber big grin