| EmylyaEmy a întrebat:

Buna!
Deci vreau sa imi cumpar un telefon si sunt indecisa. Imi puteti da o lista cu telefoane cu touchscreen?
Daca nu, as vrea ca telefonul sa aiba o camera destul de buna, adica de exemplu mi-as lua Nokia E6 pentru ca are o camera de 8, dar m-am hotarat ca nu mai vreau cu butoane big grin.

Daca nu gasiti sa imi dati o lista mi-ar placea macar cateva exemple de telefon cu touchscreen si cu o camera buna/foarte buna.

Mersi pentru orice raspunswinking! Vacanta placuta in continuare!
:*

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Te poti uita aici, ai si preturile :) http://telefonultau.eu/

| lor3nutza a răspuns:

Poti sa iti iei un Samsung gt-3300k e fain si super rezistent

| Giuvaer a răspuns:

1.iphone.e la moda..toate pasaricile au unu.
2.samsung galaxy s2/3..au chiar si camera secundara buna!
3.nokia n9.
4.sony xperia(oricare)
5.LG optimus 3d ...are camera 3d.