| Love_Flori_1995 a întrebat:

Hey, mi-am luat si eu de curand un Nokia Lumia 800. Problemele la el sunt asa: nu pot sa ma conectez la niciun alt telefon si sa trimit prin bluetooth si nici sa downloadez nimic de pe net. Gen melodii sau alte chestii. Si si daca vreau sa bag ceva pe el de pe laptop trebuie sa instalez un program Zune si mi se pare complicat, ca pana acum am avut tot Android, nu Windows pe telefon. Sistemu e windows 7.8 si am inteles ca mi-ar trebuii un update. Dar nu am gasit inca. As vrea sa-mi ziceti macar un site de pe care sa imi iau muzica laughing)!

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Ai facut o alegere f proasta din pacate.
ca sa il poti conecta la un dispozitiv de genul PC ai nevoie de driver si Nokia suite nu e ca la android sa il vada ca sticku.
Bluetooth-ul vezi sa nu fie pe invisible, si sa fie imperechiat.
Nu iti trebuie neaparat un update, acel soft care vine din fabrica nu l-au pus de forma. Bineinteles ca ar trebui si un update, doar cand esti conectata la wifi. Sper ca nu l-ai luat la liber, cu banii aia luai s3.
Contact:
ym/skype: sas.samp
email: sasn3t@gmail.com