| Pisicutza1418 a întrebat:

am o mare problema! Dau funda raspunsului care ma ajuta in cel maai scurt timp. Am un telefon Allview A5 Smiley si dimineata am descarcat niste screenshot-uri de la o prietena confidentiale. Si mi s-au salvat in albumul Favorits. Acolo am si toate melodiile descarcate. Acum, desi am sters pozele cu conversatiile, tot imi apar ca si poza cand ascult o melodie din Favorits. Ce sa fac ca sa numai apara? Nu trebuie sa le vada nimeni. Am incercat si sa sterg o melodie, iar cand descarc alta tot aceleasi imagini apar. URGENT!

1 răspuns:
| ssmecheru33 a răspuns:

Încearcă să ştergi melodiile şi apoi să le descarci din nou. Pozele le-ai şters de la Favorites?