| PufuleteRozz a întrebat:

Am o problema. De curand mi-am cumparat un telefon ( Acer S500) l-am scapat si mi s-a spart ecranul. Nu stiti unde as putea gasi piese de schimb? Lam dus la mai multe service-uri dar nu aveau piese. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Gsmnet.din pacate nu au display pentru telefonul tau. O alta solutie este sa cauti unul de vanzare pentru piese la mana a doua si sa-i iei display-ul.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Adios. la Acer s500 nu se gasesc piese. poti sa cauti unde vrei.