| jamesean a întrebat:

Buna TPU am un telefon NGM foward young si l-am scapat si e spart tot ecranul si nu stiu de ce nu mai nici aprinde ce ar putea avea? Si unde as putea gasi un site care vinde piese de telefoane care sunt din alte tari? Nu trebuie sa fie de aici numai sa poata venii in Romania

1 răspuns:
| Andrei144 a răspuns:

Pai știi tu sa repari un telefon? Și cam toate telefoanele au propriile piese așa că mai bine du-te la un service de telefoane