| Soowhaat01 a întrebat:

Am si eu o problema. Cum pot face ca pe telefonul meu (Nokia C3), sa nu ma mai sune cineva cu numar ascuns?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, uitate la setari > setari apeluri > restrictionare apel si cauti tu acolo happy

5 răspunsuri:
| Gogoshica94 a răspuns:

Desi ravnesc la fundita ta nu iti pot spune cum sa faci sa nu te mai sune acea persoana cu privat deoarece am acelasi tip de telefon si nu cred ca merge... dar... poti restrictiona cand incepe sa te dispere cu sunatul apeland la *35*0000# si ti se restrictioneaza toate apelurile si cand vrei sa il scoti de pe block formezi #35*0000#. P.S:daca ai abonament poti sa te interesezi la firma cu care colaborezi sa afli cine te suna...sa ai o seara excelenta

| Soowhaat01 explică (pentru anonim_4396):

Am găsit. Numai că îmi cere codul PUK. Și nu îl știu. Știu că trebuie să suni la operatori și ăia îți dau codul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Soowhaat01):

Uita-te pe cartela, cand cumperi cartela iti da un fel de card uita-te pe el sau daca nu apeleaza serviciul clienti si cere codul PUK

| Soowhaat01 explică (pentru anonim_4396):

Thanks :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Soowhaat01):

Ma bucur ca ai reusit :*