| anonim_4396 a întrebat:

Deci va imploor ajutati-ma, problema e in felul urmator Eu am nokia 2700 classic si ma tot suna cineva cu numar ascuns si cu numar si eu nu vreau sa vb cu el, cum as putea sa fac ca atunci cand suna sa se respinga automat sau nici sa nu mai poata sa sune, va roog eu mult pentru ca nu am de gand sa-mi schimb simu FUNDOI si scuze de categoriebig grin

4 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Il dai unui prieten deal tau sa il ameninte sau unui unchi cu care te intelegi bine, sal arda un pic la creieras^ ^

| DarkShaodw1 a răspuns:

Nu cred ca se poate sa il respinga automat. Dar uite o modalitate sa-l reduci la tacere pe acel cineva: Raspunde-i, asculta-l, dar nu-i spune nimic. Uite asa isi consuma el minutele/creditul. Iar daca aplici tactica asta de fiecare data cand suna, va inceta cu siguranta.
succes:*

| Ayaka a răspuns:

Ii raspunzi. si nu vorbesti. sa isi consume creditul/minutele. si ii faci asa mereu. sau iti inchizi telefonul.