| anneemariia a întrebat:

Am un Samsung note 3...si de vreo 3 zile nu mai primesc nici un mesaj...primesc apeluri...pot suna...pot vorbi...pot naviga pe net doar ca nu mai primesc nici un mesaj....am incercat sa il inchid si sa il deschid...sa ii scot cartela si sa i.o pun iar dar nu merge....ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i dai un Reset Factory...iar telefonul va avea din nou setarile implicite din fabrica...acest lucru este o rezolvare a multor probleme de soft

| BLAKBOY a răspuns:

Nimic mai simplu fa un apel daca esti utilizator Orange la nr tel 444

| BLAKBOY a răspuns:

ATENTIE! daca vei da un restat la tel vei pierde toate conturile de net cateva aplicatii new instalate de tine si nu iti vei face mesajele suna la 444 si ei te rezolva mersi pusi bft noroc