| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

HEY TPU! Am un telefon LG OPTIMUS L7 si am pe el CYANOGEN MOD 10 ruleaza ca ANDROID 4.1.2(jelly beam) ideea e ca am card sd de 16 GB el suporta pana la 32 GB si nu m-il recunoaste iar aplicatiile nu le pot muta pe el.Intru in setari si gseste CARD SD dar e decat demontare nu si formatare CARD SD.Aceeasi problema o aveam si pe androidul lui original ICS 4.0.3. STIE careva care e problema?

1 răspuns:
| alexsiceva a răspuns:

Ii devina cardul, sar pute sa ai un virus sau sa fie blocat.ori iti cumperi altul ori te duci la Orange