| pirpirpir a întrebat:

am un Vodafone smart prime 6. si singura problema la el este ca atunci cand vreau sa o descarc muzica de pe pc si sa o pun pe telefon. Toate melodiile au aceeasi imagine si nici macar nu e clara se vede foarte urat. De exemplu am luat melodia lui Eminem-Rap God, si apoi alte melodii, iar cand am intrat pe muzica play pentru ca eu ascult muzica din acest fisier toate melodiile aveau imaginea lui Eminem si nici imaginea asta nu se vedea clar. Cum fac ca fiecare melodie sa ai imaginea ei si sa fie si hd sau sa se vada mai bine?
D-au funda.

Răspuns Câştigător
| StefanTilica a răspuns:

Nu cred ca e cine stie ce sa nu se vada bine imaginea de la melodie, dar poti incerca sa descarci muzica direct de pe telefon. Daca nu, intra la optiunile telefonului si vezi ce poti face de acolo.