| Allesya1097 a întrebat:

Ce parere aveti despre smartphone? happy

4 răspunsuri:
| maduta1 a răspuns:

Sunt bunewinking micute si inteligente poti sa le iei cu tine oriunde si poti face orice pe ele happy. Daca vrei sa iti iei este o alegere bunawinking

| sappy a răspuns:

Sunt practice pentru multe activitati, dar majoritatea le folosesc pentru lucruri banale!

| OldSoul a răspuns:

Sincer sa fiu sunt mai mult "calculator" decat telefon, dar pertotal se merita sa ai un smartphone.

| MskDesign a răspuns:

Sunt foarte utile si nu ma refer la jocuri. Daca nu iti plac aplicatiile si il cumperi doar pentru a avea un smartphone, nu are rost.