| anonim5491 a întrebat:

Hey...tpu ce parere aveti despre telefoanele Blackberry?

5 răspunsuri:
| Roarrrrr a răspuns:

Sunt mult mai rezistente decat cele cu touch. Telefoanele care au touchscreen (nu la toate) trebuie schimbat lichidul pe care il au in ecran odata la 4-5 ani, si in plus consuma multa baterie deoarece au ecranul mare. Sunt mai ok cele cu tastatura qwerty

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt de mult depasite de cele cu iOS sau Android

| fuzzer a răspuns:

Sunt mai rezistente, par mult mai interesante, si au o tastatură demne de trimis mesaje.

| Alex1234123 a răspuns:

Sunt si modele bune si modele mai proaste ca la orice firma de telefoane happy

| anonim5491 explică (pentru Alex1234123):

Si care ar fi modele bune?