| GabitzuHr98 a întrebat:

De o vreme ma tot gandeam sa ma mut de la Orange la Vodafone. Nu m-am mutat pana acum pentru ca marea majoritate dintre prietenii mei sunt si ei pe Orange. Delacei care sunt pe Vodafone spun ca ai semnal mai mic si la prelungirea abonamentului primesti ce smartphone vrei gratis.
Se merita mutarea sau nu? Voi ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| AurelionSol a răspuns:

La prelungirea abonamentului la Vodafone fix smartphone primești, primești ceva Vodafone phone, iar daca vrei Samsung iPhone Huawei etc... Îți faci abonament de 70-80 lei pe lună 2 ani. Eu zic sa mergi pe Digi, prea ieftin pentru ce da, și pe partea cu semnalul, chiar nu este problema, am auzit că ei o sa ia antenele Telekom, oricum, banii tai...