| Tamari123 a întrebat:

Vodafone sau Orange?
La MB si semnal ma refer

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca Vodafone, eu sunt in Orange si eram c-o prietena care e pe Vodafone si-i mergea mult mai bine netul in aceeasi locatie. Dar si Orange e ok si ca MB si semnal deci vezi si unde gasesti o oferta mai pe placul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone e mana cereasca mai ales in zonele cu semnal slab. Are si viteza de download mai buna decat cei de la Orange. Eu am avut toate tipurile de cartele din toate retelele Vodafone este pe primul loc urmat de Telekom si dupa Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone clar

| iavan a răspuns:

Nici una, Digi
La Vodafone e hoție, daca te prind, prins ramai
La Orange, poate dar tot Digi are preturi mai bune.Netul îl are nelimitat, iar semnalul, dacă locuiești într-un municipiu, o să îți meargă bine, daca locuiești la tara, nu prea ai semnal

| Hoara_Mihai_1990 a răspuns:

Dupa parerea mea Vodafone este mult mai bun decat Orange, dar acum este parerea ta.