| RăzvanP06 a întrebat:

Hey,TPU : Recent mi-am root-at telefonul (Samsung galaxy young s6310), si mi-am instalat root uninstaller, si as vrea sa imi dezinstalez servicii google,de tot, am mai facut-o odata dar atunci doar am dezinstalat actualizarile, si nu se mai deschidea youtube! De asta vreau sa stiu voi ati dezinstalat, si va mai mers youtube?

4 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Daca ai telefonul rootat poti dezinstala orice aplicatie chiar si de system. Ai nevoie de titanium backup sau rom toolbox care poti face asta. Le gasesti amandoua pe apk mania. Cauta in google.

| RăzvanP06 explică (pentru ZeroDiferit):

Da il am root-at dar nu stiu daca mai merge youtube daca dezinstalez google service

| ZeroDiferit a răspuns (pentru RăzvanP06):

Sincer nu stiu de ce vrei sa l stergi. Ce te deranjeaza la serviciul google?

| RăzvanP06 explică (pentru ZeroDiferit):

Pai cacatul ala de Google Setings imi ocupa spatiu mai degeaba, de asta vreau sa il sterg! Si nu stiu daca va mai merge youtube daca il sterg, pentru ca odata i-am dezinstalat actualizarile si nu a mai mers youtube, ce sa fac acum?