| dani97 a întrebat:

sunt pe Vodafone si am abonament. nu am putut sa platesc factura de 2 luni. ce se intampla daca mai stau 1 luna cu ea neplatita, se poate face ruperea abonamentului sau se retine pentru luna urmatoare si vine mai mult? multumesc mult

1 răspuns:
| Mara17Mara a răspuns:

Depinde...Poti sa platesti in avans, dar dupa cum am mai spus " depinde". Poate sa ti se faca si ruperea abonamentuli in cel mai rau caz, dar nu prea cred. Ar trebui sa platesti cat de curand pentru ca ai putea sa primesti penalizari si sa platesti si mai multi bani! Funda?