| necunoscut123 a întrebat:

Ce se intampla daca nu platesc o factura la Vodafone?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Daca vrei sa renunti la abonament, poti face in felul urmator, ii anunti pe cei de la care ai abonament si le spui ca ti s-a furat telefonul. Si nu ti se intampla nimic, ti-l doar blocheaza atata tot, stai linistit cunosc o multime de prieteni care au facut asa: si-au facut abonamente si dupa prima luna de folosire au spus ca li s-au furat telefonul si doar i-au inchis abonamentul, si nu au platit niciun cost.
Ai putea face la fel.
Bafta!

| necunoscut123 explică (pentru tteo92):

Cand ii sun pe cei unde sunt abonat ce le pot spune? am de 800 de roni.

| necunoscut123 explică (pentru necunoscut123):

Factura*

| tteo92 a răspuns (pentru necunoscut123):

Pai doar nu esti prost sa le spui ca tu ai facut costul ala laughing)) te scoti tu cumva. Eu nu stiu cum, ca nu am facut asta niciodata, dar stiu cativa prieteni care au facut, si nu le-a facut nimic, nu i-a dat in judecata nu nimic, doar le-au inchis abonamentu.
Mai departe nu stiu ce au vorbit ei intre ei, stiu doar ca le-a zis ce ti-am zis mai sus, atata/

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti taie abonamentul si daca factura este de o valoare considerabila e posibil da te dea si in judecata pentru recuperarea banilor.

| Rockerul23 a răspuns:

Pai mi se pare ca, prima data cand nu o platesti se acumuleaza.
Si luna viitoare va trebuii sa le achiti pe amandoua.

| xRobert93 a răspuns:

Si eu m-as gandi la asta ca am facut cost 60 de euro pe telefon si nu stiu ce sa fac.

| necunoscut123 explică:

Dau funda!