| alexutzuilies a întrebat:

Heyy buna TPU! am un LG l7 p700 si am si wifi.dar cand doresc sa ma conectez la wifi nu merge pentru ca daca ma conectez la o retea scrie obtinere adresa ip si nu stiu ce sa fac...raspunsuri?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Pai 1 la mana daca e retea cu parola adica cu wep key trebuie sa introduci parola atunci cand te intreaba iar 2 la mana daca e retea libera cand el zice ca obtine adresa ip tu trebuie doar sa astepti pana zice ca s-a conectat, nimic mai mult, daca nu merge nici asa fa un update de soft sau fa reset de fabrica.