| Raven5 a întrebat:

Heyy lumeehappy
Am o problema si sper ca ma puteti ajuta, am incercat sa intru pe contul meu de Instagram si mi-a aparut ca, din motive de securitate, parola mi-a fost resetată, iar pe email nu am primit niciun mesaj.Trebuie sa recuperez contul sper ca ma puteti ajuta ☺

2 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Forgot password ai incercat? incearca sa le dai un mail celor de la Instagram de pe mailul de p e care ai avut contul si sa le explici situatia. ei te pot ajuta si repede si bine.

| Raven5 explică:

Nu imi apare optiunea "forgot password" sau "parolă uitată"