| Andreeamariagina a întrebat:

Heyyy,ma poate ajuta cineva sa-mi recuperez contul vechi de Instagram? Stiu parola,numarul de tel,numele de utilizator, dar nu mai pot sa am acces la el ca imi apare :Am detectat o incercare neobisnuita de conectare, pentru a securiza contul, iti vom trimite un cod de securitate pentru a-ti verifica identitatea. Cum doresti sa primesti codul? Nr de tel sau email? Problema este ca nr acela nu-l mai am si emailul nu-l mai stiu, va roggggg ajutati-ma, imi puteti lasa mesaj in privat daca doriti

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pune cruce contului și fă altul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din nou! Cred ca in fiecare zi este cineva pe acest site care nu isi mai poate accesa contul de Instagram deoarece nu mai are numarul de telefon sau nu isi mai cunoaste email-ul.
Chiar atat de incapabil sunteti sa va schimbati numarul de telefon cand este cazul sau sa tineti minte o amarata de adresa de email?
Contacteaza support-ul si roaga-te sa iti raspunda(din aplicatie "am uitat parola"> "am nevoie de mai mult ajutor"> etc.)
Probabil ai mai mult noroc cu recuperarea email-ului.

| NisipLaMare a răspuns:

Nu mai nr de tel... iti iei adio!

| aalexutza35 a răspuns:

Puteți sa mergeți la operatorul de telefonie mobila și vă va putea da o cartela cu numărul acela, eu îmi pierdusem cartela de Vodafone și mi-a dat alta

| Andreeamariagina explică (pentru aalexutza35):

Nr acela numai exista, acum văd ca l are altcineva, este vechi rău nr

| aalexutza35 a răspuns (pentru Andreeamariagina):

Și nu poți contacta persoana ca să îți dea codul? Alta modalitate nu exista

| Andreeamariagina explică (pentru aalexutza35):

Mhm,nu știu cine este aceea persoana

| aalexutza35 a răspuns (pentru Andreeamariagina):

Da i mesaj, poate te ajuta