| Altamira a întrebat:

HTc vs Samsung vs lumia, cine ar castiga din punct de vedere al pieselor, al designului, al sistemului de operare si al rezistentei.(water, drop etc.)? ma refer la cele care sunt la un buget ~ de 1000 ron! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Anonimsiatat0 a răspuns:

Samsung din acest motiv e in top big grin

| yoyosimi a răspuns:

Samsung

| andutzu2000 a răspuns:

Boss, Seria Lumia este net superioara fata de Samsung si HTC (ma refer strict in banii mentionati de tine...).Iti pot da niste exemple de Lumia care sa te convinga: 640, 735, 535, 625, chiar si 520 a fost popular la vremea lui, poti sa vezi niste review-uri la aceste modele pe Youtube. Sistemul de operare cam lasa de dorit, dar odata cu Windows Mobile 10, poate vor fi mai multi utilizatori interesati. Piese de calitate la un pret accesibil si nu in ultimul rand, stabilitate tata, pai un Lumia merge ca uns la 512mb ram fata de android care are lag. In concluzie Samsung... laughing Glumesc. Iti dai seama cine castiga.