| fluture156 a întrebat:

Salut!
Îmi recomandați un telefon bun, pe testate, marca Samsung sau orice alta marcă care are sistem de operare Android?
Ca buget: maxim 1000-1500 de lei.

7 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

+1 pentru Samsung A34 recomandat deja anterior de 2 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung a 34 ( amoled, ip67, updateuri minim 3 ani)
Motorola g 73- ieftin doar 1200, dar fara amoled si updateuri dese ca la smsung

| literallythesamebruh a răspuns:

Redmi Note 12 Pro, Realme 10, OnePlus Nord CE 3 Lite, Honor Magic 5 Lite (dacă nu faci poze prea des). Ți-am recomandat câteva din telefoanele de pe eMag ce se încadrează în acest buget, însă poți găsi oferte mult mai bune.

| Skarr a răspuns:

Eu am avut un Redmi note 10 pro si pentru banii lui si a facut treaba. A fost vreo 1000 lei acum 2 - 3 ani.
Acum gasesti Redmi note 12 pro pentru cam aceeasi bani.
Daca te intereseaza camera poti sa iti iei un Google pixel 6a.
Dar e un pic mai scump decat bugetul tau.
Nu am avut varianta asta dar am pixel 7 pro si are printre cele mai bune camere

| HornyM24 a răspuns:

Ceva de la Xiaomi zic eu!

| Anca018 a răspuns:

Iti recomand Samsung A34 bit.ly/3ONhePz
Eu am telefonul de serviciu un A52 si merge excelent dupa 2 ani de folosire. Iti recomand A34 deoarece A52 este deja un model destul de vechi.

| Claudelmititel a răspuns:

Cele mai bune sunt oppo in ziua de azi. Bafta!