| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Huawei y7 2019 vine cu folia de plastic deja instalata pe telefon? Se vad marginile foliei si golul de la camera, da' nu ma asculta nimeni

4 răspunsuri:
| Dragoswin33 a răspuns:

Da vine cu ea preinstalata dar nu e de calitate. Iti recomand una mai buna. Cea care vine de la ei se uzeaza jn 2 3 zile

| Justusee34 a răspuns:

Iti citeam intrebarea si am obsrevat si eu dar cred ca nu e din plastic e foarte subtire si din sticla cred

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru Justusee34):

Nu poate fi de sticla, se zgarie foarte usor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ascultă agenturilii lu coana Leana Ceaușescu, ce ai asa important de vorbit la telefon de il vrei 100% securizat.,