| Hania_Serar_1990 a întrebat:

Idea e ca ma pricep la orice numai la telefoane nu prea. De acea intr-o seara o inceput sa ma sune cineva care nu vorbeste in telefon dar mai sufla in receptor. Chestia tare e ca o sunat cu numar. Tot sun inapoi seara si imi da linie ocupata. Intrebarile sunt:
1. Linie ocupata inseamna ca vorbeste la telefon sau imi poate da linie ocupata si cand are telefonul inchis?
2. Exista vreo cale care nu implica politie si alte proceduri legale pentru aflarea celui care suna? Un app, un tracker ceva? Mersi in avans

3 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Cand te suna, pune-i muzica, nu tu consumi minutele, ci el! laughing fa-i in ciuda, nu stiu daca politia poata sa faca ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii mai rapunde si gata

| Hania_Serar_1990 explică (pentru xr0sioRx):

Eu ascult mai mult pop! I-am pus manele de la florin salam in speranta ca e vreun rocker sau rockerita sa il/o enervez si sa nu mai sune! Momentan m-a lasat in pace dar mi-ar placea sa aflu cine e.