| MrHello a întrebat:

Imi dati exemple de telefoane care sunt pe piata in Romania mai performante ca S6? NU vreau sa-mi ziceti ca vor aparea mai bune, ziceti-mi care exista acum.

7 răspunsuri:
| BoBByBlack1 a răspuns:

Momentan cel mai performant telefon este S6 s-a facut multe teste intre iOS si android si alte device-uri performante si S6 bate tot

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Zenfone 2. Eu mi-am luat unul deoarece nu-mi place s6 cu ecranul acela ciudat. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Glooring a răspuns (pentru αʅҽxƈσσʅʅ):

S6 edge are ecranul ciudat, s6 normal are ecranul clasic ca la toate telefoanele.

Răspuns utilizator avertizat
| Legend123 a răspuns:

Iphone 6 sau HTC one m9 se pot compara cu s6 happy

Răspuns utilizator avertizat