| uhegartfea234 a întrebat:

Dati-mi exemple de telefoane mai performante decat Samsung galaxy s6, cel mai important fiind procesorul. funda urgent!

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

La putere poate nu exista dar are competitori cu caracteristici specialw
Asus zenfone 2 are 4gb ram
Samsung galaxy note 4 cel mai puternic phablet
HTC one m9 cele mai bune boxe frontale dar trebuie sa precizez ca HTC one m9 are probleme de incalzire
LG g4 un telefon cu design atractiv prin prisma faptului ca poti schimba spate cu carcasa de piele in multe feluri
Degeaba s6 este cel mai puternic cand competiția ofera si alte chesti

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

La ora actuala nu cred ca exista un telefon mai performant decat galaxy s6

| GabrielStn a răspuns:

La ora actuala, cred ca S6 e cel mai performant, dar nici Note 4, LG G4 si HTC M9 nu sunt foarte departe de el. Daca vrei sa iti cumperi, asteapta pana apare Note 5.

| madalinfindrihan a răspuns:

Samsung Galaxy S6 Edge este cel mai bun telefon pana in acest moment.

| Goea_Catalin_1996 a răspuns:

Samsung galaxy S6 Edge sau Iphone 6