| freedeeejayradu a întrebat:

In ce dosar se salveaza muzica la iphone dupa ce il sincronizez cu itunes. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Sau uite aici
/var/root/Media/iTunes_Control/
ai folderul Music
si ai foldere cu numele F00, F01... si asa mai departe...in foldere respective se afla muzica dar vezi ca nu are numele la melodie are altcumva gen RPXT

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Cred ca asta vrei sa spui.
Folder-ul respectiv ii ascuns.
Control Panel - Folder Options - Tab-ul View
Dai pe Show Hidden Files, Folders, and drives. Apply Ok.

| freedeeejayradu explică (pentru CrazyRat):

Nu cred ca ii ascuns...dar nu stiu care ii si nu stiu calea ca sa ajung la el. ii ceva de genu var/mobile/... sau ceva de genu

| CrazyRat a răspuns (pentru freedeeejayradu):

Da-mi un privat cu ID-ul tau ca ceea ce zici tu ii altceva...iti explic acolo mai multe si mai detaliat