| PandaGirl98 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Orange young: stiti cumva daca pot sa imi activez propria optiune facuta pe site-ul lor daca imi reincarc telefonul cu suma de care am nevoie pentru ea? sau trebuie neaparat sa platesc de pe card?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca activezi o optiune Young de pe adresa http://www.orangeyoung.ro/descopera-oferta-young/abonati, in momentul in care vei solicita "activare optiune", se va retrage costul acesteia din creditul de pe numarul tau.
O seara buna,
Orange Helper