| Tequilaaaaaa a întrebat:

Doresc sa imi incarc telefonul cu o optiune facuta de mine pe site-ul orange.ro in Orange Young dar cand dau sa o activez nu ma lasa.Imi zice ``Profil suspendat. Anumite actiuni nu pot fi efectuate, cont suspendat``

Unde e problema?

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand sa apelezi 444, si sa discuti cu un operator, pentru a te lamuri in privinta problemei tale. Apelul este gratuit (de 2 ori intr-o luna) in reteaua Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te putem ajuta noi. Avem nevoie de numarul tau de telefon; te rugam sa ne spui intr-un mesaj privat care este acesta.
O zi buna,
Orange Helper