| OLumeDeVise a întrebat:

IPhone 5 sau Samsung Galaxy S III? Vreau păreri de la cunoscători, nu de la persoane supărate că nu au Android laughing.
Eu am iPhone 4 și cu noul ios merge foarte bine.

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

La orice crash test Iphone 5 a iesit invingator fata de S III.Asta daca esti neindemanatic.Dar dupa parerea mea S III ar fi mai potrivit.Eu sincer sunt paranoic in legatura cu Siri de pe Iphone, am eu motivele mele.Pe langa faptul ca majoritatea aplicatiilor pentru Iphone sunt contra cost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aleg Samsung galaxy s3 stii de ce pentru ca tu nu o sa poti folosi la iphone siri, wifi 3g pentru ca desi se vinde in Romania nu vine si cu dotari pentru noi iau iphone doar daca stau in america sau canada si in plus galaxy s3 te tine mai mult ce faci daca se sparge iphoneul mai dai 700 ron pe ecran bafta!