| LuciiLuu a întrebat:

as avea si eu o intrebare. Am un Samsung galaxy s3, replica, merge mai greu, si nu pare sa aiba android... astazi l-am luat de la cineva si auzisem ca se poate arde, este adevarat? Vreau si eu niste pareri daca se poate.

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este replica, si bateria este praf, este posibil la un moment dat sa patesti asta cu el. Dar nu acum si nu daca il folosesti normal. Poti sa-l arzi cand il pui sa il incarci sau in timp ce se incarca. In rest nu are de ce sa ia foc singur happy

O zi placuta iti doresc!

| EU19 a răspuns:

Stai asa cum sa nu aiba android.Du-te la setari si jos de tot trebuie sa fie o sectiune, despre telefon.Acolo zice ce are in el.Sau daca nu descarca cpu-z de pe google play iti va arata tot ce ai in el. Daca bateria din el e una de aia ieftina, da chiar exista riscul asta.

| LuciiLuu explică (pentru EU19):

Fii atent, are decat 4-5 optiuni in setari nu are despre telefon :/

| EU19 a răspuns (pentru LuciiLuu):

Auch,foarte nasol atunci.Ti-ai luat mare teapa.Totusi daca ai acces la net descarca Cpu-z, iti zice tot acolo.
Zi-mi de la cine l-ai cumparat.Doar daca era persoana fizica sau de pe un sait.