| BeYourSelf7 a întrebat:

Samsung Galaxy Ace S5840 sau Motorola Defy MB525? Vreau pareri de la cunoscatori. Si tot odata vreau sa si spune'ti de ce a'ti facut alegerea respectiva.

Răspuns Câştigător
| croitoru92 a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine ti-ai luat un Samsung Galaxy Ace. In primul rand e Samsung( deci mai bun ca si firma), in al doilea rand e scos pe piata mai recent decat Motorola, iar bateria tine mai mult la convorbiri. Samsung e a doua companie pe piata dupa Apple care produce cele mai bune telefoane din lume in momentul de fata. Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati frate mai bine Motorola, este mai ieftin si are mai multe functii decat Samsung galaxy ace.