| mel1 a întrebat:

IPHONE-UL ARE ANDROID? CE sa-mi cumpar? Ce se merita? Un iphone 3 sau 4 sau un telefon Samsung cu android? ce-mi recomandati la second hand in jur de 4 milionae, un telefon mai modern, cu android...

4 răspunsuri:
| mihay88 a răspuns:

Iphone are sistem de operare IOS, adica Iphone Operating Sistem, iar samsungurile au in special Android. La banii astea in jur de 4-5 mil un Samsung galaxy mini 2 sau un LG L5 sau cea mai buna varianta un Allview P5 Mini, cred ca ar ci cele mai bune alegeri. Ca si calitate-pret Allview P5 Mini e cea mai buna alegere dar tu decizi ce iti place cel mai mult happy

| mel1 explică (pentru mihay88):

Putem vb pe privat.un id de mess?

| WithoutName123456789 a răspuns:

Poti sa iti iei un Samsung galaxy y, telefonul este super si destul de performant.

| mihay88 a răspuns (pentru mel1):

Mateiasi.mihai, normal ca putem sa vb si pe privat happy