| Blanky a întrebat:

La cartela Frog de la Cosmote, cum se activeaza Internetul? Am trimis mesaj unde mi-a spus, cu "I WI" si a spus ca sa astept sa-mi vina configurarea automata a telefonului. Dar zice ca serviciul WI a fost activat, dar mie internetul tot nu-mi merge. Voi cum ati facut? (Cei cu cartela frog)

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Trimite mesaje goale la 9691, 4777 si 667 pentru a-ti trimite setarile automat pentru web'n wallk, mms si internet, iar pentru activare trimite mesaj la 1234 cu textul "A WNW" pentru activarea web'n wallk-ului, dupa care poti naviga linistita.

1 răspuns:
| xDragutZzulX a răspuns:

Suna la 1234