| Ramo137 a întrebat:

La HTC 500 desire cum se poate lua link de pe youtube? Sa copiez link.ul... Nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Si eu am tot telefonul ala. Dai pe videoclip si trebuie sa iti arate ca vrei sa il distribui. Dai distribuire prin note si de acolo te duce la ala unde iti notezi. Apesi pe link si il copiezi.

9 răspunsuri:
| ExtremeShadow a răspuns:

Ai incercat sa tii apasat cu degetul pe link pana iti apare sa copiezi?

| Ramo137 explică (pentru ExtremeShadow):

Nu apare link..ms

| Ramo137 explică (pentru doreal):

Am dst pe video si nu imi apare distribuie...

| doreal a răspuns (pentru Ramo137):

Ba da happy, trebuie sa iti apara. Nu scrie exact ditribuie, ci e o paranteza deschisa cu puncte. La video cand ti-l deschide de trebuie sa pui pe pauza, iti arata si paranteza.

| Ramo137 explică (pentru doreal):

V ala intors? Cu 3 puncte? Daca e ala l.am gasit dar nu imi apare sa distribui prin note. sad

| doreal a răspuns (pentru Ramo137):

Da ala, trebuie sa iti apara mai multe variante, facebook, twiter si dai mai jos. Dai distribuie prin note, dupa ce iti deschide link-ul in note il copiezi normal.

| doreal a răspuns (pentru Ramo137):

Ultima variante cred ca trebuie sa fie, sper sa gasesti pentru ca si eu il am si e super fain telu. Il am pe alb si albastru.

| Ramo137 explică (pentru doreal):

Si eu tot alb si albastru... Nu apare note sad mersi oricum

| doreal a răspuns (pentru Ramo137):

Ohh sad, ti-as trimite un screenshot.