| anonim_4396 a întrebat:

La intrebarea asta vreau sa raspunda doar cei care au/au avut iPhone ..am o nelamurire. vreau sa imi cumpar iPhone5 si recent si-a cumparat un prieten iPhone 4S la mana a doua cu gevey cu iOS7 pe el, si spune ca nu e prea multumit de el, altul spune ca a avut 3GS si tot asa, ii se bloca si altele de genu`.voi ce parere aveti? Merita intr-un final sa imi cumpar sau nu? De ce? Voi ce intamplari ati avut cu el? Eu din ce am testat la prima vedere, mi-a placut si am fost multumit, de aia vreau parerile voastre(fara "tu stii")

7 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna
Am iphone si sunt foarte multumit el, nu am avut probleme, doar ca l-am cumpărat nou, nu la mana a doua.

| SorinTudor a răspuns:

Salut!
De ceva vreme folosesc iPhone-uri, in prezent am un 5C si sunt foarte multumit de el. Am avut in trecut si altele si nu am avut probleme. Daca nu ai bani sa iti iei unul nou din magazin cumpara-ti unul la mana a doua dar neverlocked.

| Danieladana964 a răspuns:

Am avut Iphone 3. a rezistat fix 7 luni dupa achizitie. apoi a inceput sa se strice si sa ajunga prin service. intai mufa de incarcare, apoi difuzorul si am tunut-o lantz cu asta... din nefericire, acum sta intr-o cutiutza uitat de lume. am renuntat. acum am Samsung galaxy S2

| aniyka a răspuns:

Am iPhone 4S și IPad 4 ai sunt foarte mulțumita de ele. Într-adevăr se Descarcă repede dar e ușor sa umbli pe el si e foarte performant...ți-l recomand

| alessia_7452 a răspuns:

Eu am iPhone 4s si nu mi-a făcut probleme.

Dacă e cu gevey nu m-aș mira să facă fițe... În schimb 3GS nu se blochează doar așa doar dacă e fake.
Am în prezent iPhone 5s și în trecut am mai avut iPhone 5 si 4 și nu am avut probleme cu ele.

| Daniel_Daniel_1997_ii6D a răspuns:

Salut! iti spun in cunostinta de cauza, se merita o achizitie de iphone 5, chiar si second hand, de preferat neverlocked( gevey ul la un moment dat o sa iti limiteze accesul la udate si nu poti folosi *123#),am folosit iphone 4 gevey, 4s gevey, 5 gevey si acum am trecut la 5 neverlocked, dar grija mare la second hand, pot aparea multe probleme, de preferat sa il verifici in service