| DeeaDee18 a întrebat:

Am o intrebare o.O
Ce parere aveti de Phone4? As vrea sa-mi cumpar unu,dar mai intai vreau sa aflu si parerile voastre. Poti descarca muzica,jocuri,imagini etc pe el? Merge desctul de bine?
Daca il aveti, sunteti multumit de el?
Merisa sa-l cumpar?

4 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Buna!
marita sa il cumperi, iphone este un tel foarte inteligent si bineinteles poti sa descarci multe lucruri...

| Alelulu a răspuns:

Daca il iei nou sau de la cineva care l a ingrijit merita! Eu am avut unul, m a tinut 3ani si jumatate, era in stare de functionare perfecta, nu ak avut nici o problema niciodata cu el, tinea bateria, dar l am vandut ca l am luat pe 5s. Recomand! Poti descarca muzica, jocuri din appstore, si mergea bine.

| nikname a răspuns:

Iphone 4 este foarte bun pentru ceea ce face el, dar nu spectaculos!

| Florin_Florin_1993_h91J a răspuns:

Nu merita tine putin bateria am si eu