| B3nz1D3s3nate a întrebat:

M-a sunat cineva cu numar ascuns, exista vreo metoda sa aflu pe loc numarul?

6 răspunsuri:
| cristianfasola a răspuns:

Din pacate asta nu se poate afla... poti afla doar daca stii ca te suna de mai multe ori, ori inchizand telefonul si il prinde mesageria vocala ori la politie sa monitorizeze apelul

| Utilizator255 a răspuns:

Exista multe modalitati, cea mai simpla ar fi sa te duci la operatoru de telefonie mobila ( daca esti pe abonament ) sau incearca Truecaller

| AvalohAlyn a răspuns:

Descarca de pe google play o aplicatie pentru gasitul numerelor celor care suna in mod secret.

| sltlp a răspuns:

Nu poti, doar la politie sau la operatorul de telefonie.

| sltlp a răspuns (pentru Utilizator255):

Truecaller functioneaza pentru numerele care se vad, si nu stii cine e, nu pentru cele ascunse.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si sigur o sa functioneze panaramele alea de aplicatii