| Claudiu_Olaru_1996 a întrebat:

Merge sa instalez IOS 6.1.2 pe Iphone 4 16gb?

5 răspunsuri:
| Orha_Andrei_1989 a răspuns:

Merge, dar nu este foarte recomandat deoarece consuma mult mai multa energie, iar bateria te va tine mult mai putin

| Alphabeat a răspuns:

Merge sa instalezi dar nu iti recomand. Sora mea a incercat si i se duce bateria mult mai repede plus ca se misca (virgula) ca un melc. Deci. nu e o idee prea buna. Tu decizi, te salut!

| relian a răspuns:

Merge sa ii pui ultimul iso aparut dar inainte safaci chestia asta ar trebuie sa stii anumite chestii.Referitor la ce se spune ca iti consuma nu stiu ce eu nu cred asa ceva. Dimpotriva eu cred ca te ajuta mai mult decit sa iti faca probleme.Ce ar trebuie sa stii este ca daca tu ai iphonul decodat cu cydia, sau cu sim gevey sau alte chestii in afara de factory unlock atunci telefonul tau se va bloca si va trebuie sa platesti ceva bani buni cuiva sa til rezolve.Deci doar daca este decodat cum am zis sa nu treci la alt iso. Poti trece doar daca faci iar decodare factory unloack si atjnci nu ai nici o problema.

| Claudiu_Olaru_1996 explică (pentru Orha_Andrei_1989):

Mersi mult pentru sfat

| Claudiu_Olaru_1996 explică (pentru Alphabeat):

Mersi mult pentru sfatul tau