| elena19_1687 a întrebat:

Merge sa transfer credit de pe un abonament cosmote pe o cartela? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge. *444*valoarea ce vrei sa fie transferata*nr. de telefon# o sa iti ceara o parola, parola e ultimele 6 cifre din CNP-ul persoanei pe numele caruia este facut abonamentul. Si gata, ai transferat credit.

3 răspunsuri:
| dieanuk a răspuns:

Eu sunt pe orage si merge sa imi transfere sora mea credit desii ea e pe abonament. spre exemplu la Orange poti apela a *100# alegi ramura transfer credit...etc.da lla cosmote nu stiu.cauta pe net ca trebuie sa fie si la cosmote ceva un cod.

| alinuu_5268 a răspuns:

Merge,suni la 1234, asculta robotul,alege optiunea reincarca cartela, introduci suma in euro cu cat vrei sa reincarci, introduci parola si cam atat tot

| Stefania0997 a răspuns (pentru alinuu_5268):

Mai alinuu nu vroia sa reincarce vroia sa transfere credit de pe abonament pe cartela ce e greu de inteles?