| cinecitesteeGAY a întrebat:

Merita sa imi iau un Samsung Galaxy S8?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... merita sa iei o casa cu 4 camere daca ai una cu 2 si ai nevoie de spatiu? Da.
Merita sa iei o masina mai buna daca cea curenta s-a stricat si ai nevoie? Da.

Deci merita in functie de ce? :/

| cinecitesteeGAY explică (pentru DoarBogdan):

Daca merita sa imi iau un Samsung Galaxy S8 in 2019...

| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. Daca il vrei pentru gaming pe mobil, si ai pretentii atunci nu. S10 sau modele recente de la rivali is mult mai bune. Daca il vrei pentru chesti casual gen muzica, cateva poze si social media da, merita.

| desigur7777 a răspuns:

Merita doar daca ai de gand sa il schimbi dupa vreo 2 ani, deoarece nu va mai tine bateria si se va misca mai greu
daca planuiesti sa cumperi un telefon pentru o perioadă mai lunga de timp, opteaza ori pentru un s8 plus pentru ca are bateria mai mare sau pentru un s9 sau chiar s10e, deoarece e putin mai ieftin decat un s10 (nu ai menționat situatia financiara, dar spun asa, ca o idee)
daca doresti sa te incadrezi intr-o anumita suma, poti opta si pentru alte firme