| ScattaRullz a întrebat:

Mi-am blocat iphone-ul 5s pentru ca am incercat de prea multe ori codul si nici nu am apucat sa il sincronizez in itunes. Stie cineva cum as putea sa il deblochez fara sa restartez telefonul la setarile din fabrica? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Incearca cu un hard reset, dupa care instalezi si firmware-ul.

3 răspunsuri:
| ScattaRullz explică (pentru Jipa95):

Daca imi dau hard reset nu pierd toate fisierele din telefon?

| Jipa95 a răspuns (pentru ScattaRullz):

Pierzi tot. Dar oricum nu le mai poti recupera odata ce ti-ai blocat telefonul.

| sltlp a răspuns:

Felicitari pentru prostioara ce-ai facut. Nu prea ai ce sa faci.