| tech31girl a întrebat:

Heii TPU! Deci...am un iPhone 4 si i-am pus un passcode (in afara de codul PIN) ca sa nu imi mai umble colegii in telefon.Passcodul era simplu.doar ca l-au aflat si a trebuit sa il schimb. L-am schimbat, dar acum nu il mai stiu si nu mai pot sa deblochez telefonul (lock screen). Am incercat mai multe coduri dar m-a pus sa astept 5min, 10min, ...60min pentru ca au fost gresite, si acum imi cere sa il conectez la iTunes. Stie cineva cum se reseteaza? Zice "iPhone Disabled Connect to Itunes" doar ca nu reusesc sa il resetez.Se deschide telul cand mai raman 40-45 min pana e gata si imi cere passcode.Heeeeeeelp!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Conectează-l la iTunes și dă-i restore, dar vei pierde tot ce ai pe el.

| tech31girl explică (pentru 0rlando):

Multumesc tuturor!

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cauta pe forumurile de specialitate, trebuie sa mai fie cineva care a avut aceiasi problema. Cat despre colegi care iti umbla in telefon, nu mai bine ar fi sa il tii in buzunar si nu pe banca? Si sa le spui sa isi ia mainle de pe el?

Răspuns utilizator avertizat