| Tanasa_Dana_1969 a întrebat:

Mi.am luat o cartela reincarcabila Orange, iar cand am vrut sa-mi incarc contul am avut surpriza de.am spune ca mi.i blocat contul.Cine stie sa ma ajute in situatia de fata

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu mai poti reincarca contul, va trebui sa suni la Serviciul clienti (411 si 456). Asta se intampla din cauza greselilor repetate in introducerea cifrelor din codul de incarcare, fapt care duce, la un moment dat, la imposibilitatea de a-ti reincarca contul. Pana nu apelezi Serviciul clienti, problema ta s-ar putea sa nu se rezolve.