| YoungWezzy a întrebat:

Mi se sterg pozele singure dupa Samsung S3 cum este posibil?

3 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Cred ca ti-a intrat un virus.Cauta pe play store avg free si dai scan. Daca e tot la fel iti salvezi ce mai ai si dai reset la telefon.

| BeAmazing a răspuns:

Probabil ai virusi in telefon.
Nu stiu sigur daca in Samsung S3 exista optiunea "Revenire la sarile din fabrica", dar in S4 stiu ca exista, incearca, poate o gasesti prin acest mod: Setari > Conturi > Creare copii de rezerva si res... > Revenire la setarile din fabrica.

Daca dai pe "Revenire la setarile din fabrica" iti sterge din telefon si pozele, mesajele, contactele (daca nu iti sunt salvate de sim)...
Eu consider ca e singura optiune de a scapa de virusi! Succes!

| cristimihailov a răspuns:

Pune-i parola telefonului (dar o parola mai ciudata) astfel incat sa nu mai intre nimeni sa iti stearga pozele.

E mai ciudat sa fie vreun virus. Deoarece virusul in general inceaerca sa se replice si sa iti fure datele, nu sa le stearga.