| Heveli_Richard_1999 a întrebat:

Ne-am luat un Allview p8 energy, si cand il asez pe masa partea de sus a ecranului nu reactioneaza doar uneori de atingeri. Cand il ridic, sau il ating spatele telefonului, imediat merge impecabil. Care ar fi motivul? Sa il trimit inapoi?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ciudat.
Ma gandesc ce ar face aia cand il trimiti inapoi, il pun si ei pe masa si vor observa ca nu merge partea de sus?
Eu cred ca nu apesi tu bine. apasa direct vertical de sus in jos ca si cum "ti-ar cadea degetul ". Nu e logic sa mearga cand il tii in vertical si cand il pui jos sa nu mearga.