| StefiD a întrebat:

Neata TPU! Am si eu o intrebare. Am un Samsung galaxy chat si daca vreau sa il cinectez prin cablu de date la calculator nu merge. adica trebuie instalat si cei de la cosmote nu mi-au dat CD pentru instalare sau ceva..cum as putea sa rezolv? Dau funda la raspunsul care este cel mai folositor

4 răspunsuri:
| vali123456575 a răspuns:

Stefi si eu am avut aceiasi problema la telefonul meu nu-i setat fii atenta dai in setari iar pe urma dai in setari telefon peurma o sa scrie setari licenta mai multe tu dai CONEXIUNI PC PE URMA DAI LA STOCARE IN MASA SAU CEL MAI SIGUR APLICATIE REDARE MEDIA SI O SATI MERGA cai de la telefon nu de la pc sau de la altceva ai inteles.

| moxy17 a răspuns:

Hey trebiue sa intri la setarile telefonului si de acolo dai la conectivitate si apoi la utilizare USB apoi de acolo dai clic pe stocare in masa.

| StefiD explică (pentru vali123456575):

Si dau cand il conectez la calculator sau sa fie setat in continuu?

| vali123456575 a răspuns:

Ma tu il setezi si asa ramane ai inteles daca mai ai fro problema ma contactezi pe id meu vali_valenski09