| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cum transfer din telefon Samsung Galaxy Gio poze in calculator? Am cablu de date, dar nu merge. Trebuie sa instalez inainte ceva? Va rog ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| eliza_7547 a răspuns:

Intri pe www.samsung.ro,in coltul din dreapta sus unde scrie cautare bagi Samsung galaxy gio, iti apare primul(Samsung S5660),apesi acolo unde scrie asistensa si imediat sub poza, in coltul din dreapta jos scrie Samsung kies si dai acolo unde scrie descarcare pentru windows.Intri in program dupa ce iti apare pe desktop,il instalezi.

Cand bagi cablul de date in telefon si in calculator,dai la stirile alea care iti aapar daca tragi de sus in jos de ecran(stii tu care) si apesi acolo.O sa-ti apara jos pe ecran o chestie unde scrie conecteaza. si apoi apesi OK.
Apoi intri in computerul meu, disc amovibil si cauti fisierele pe care vrei sa le transferi, le tragi pur si simplu pe ecran(sau unde vrei sa le transferi).

SA NU UITI SA DAI DE LA TELEFON DECONECTATI (apare tot in partea de jos a ecranului)

Ti-am zis pas cu pas (si eu am gio). sper ca te-am ajutat~~~ FUNDA? :)

6 răspunsuri:
| lol5755 a răspuns:

Trebe sa intrii pe Samsung kies sa iti iei ce iti trebuie pentru cablul de date. E ft greu de explicat cum happy succes!

| Crazyeo a răspuns:

Pai merge numai cu cardul de memorie. Funda?

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

rolling on the floor) Practic intri in Setari/Wireless si retea/ Utilizare USB/ apesi conetare spatiu de stocari (acum bagi USB o sa-ti apara cv si dai conectare).
Nu e asa de greu.

Alte răspunsuri