| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Nu pot descarca fisiere din Iphone pe laptop, deoarece nu fac parte din aceeasi gama Apple, ce pot face sa le descarc chiar daca folosesc un windows in loc de Mac?

4 răspunsuri:
| TheCrusader a răspuns:

Foloseste Dropbox.

| NoisyLight a răspuns:

Aici ai toate explicațiile necesare: https://www.pcmag.com/......a-computer

| Dismally a răspuns:

Iti iei frumos si laptop Apple la supra-pret acum, si cablu usb tot Apple daca se poate ca nah, trebuie sa traiasca si ei pe spinarea fraierilor laughing De ce crezi tu ca sunt atatia care nu vor sa auda de firma asta, de nebuni? happy